Фільтр товарів
Ціна
Ціна - slider
35 грн240 грн
Категорії
Категорії
Особливості
Особливості
Колір

Снуди СНУДИ

Шарф-снуд часто називають шарф-хомут або шарф-труба, через те, що він не має початку і кінця, і в’яжуть його по колу. Закордонні дизайнери також називають його круговим шарфом або нескінченним, оскільки цей в’язаний аксесуар за своєю формою нагадує складене вісімкою коло або знак нескінченності.

Ціна
Ціна - slider
35 грн240 грн
Категорії
Категорії
Особливості
Особливості
Колір

Великий вибір снудів за вигідними цінами від торгової марки Apex

Практичний, теплий і красивий шарф-снуд сьогодні займає одне з почесних місць у гардеробі не тільки модниць, а й модників. А все завдяки його універсальності і тому, що одягнувши такий шарф-хомут на шию, ви можете перетворити свій повсякденний образ на ошатний і урочистий, тоді як класична модель цього аксесуара просто освіжить вашу звичну подобу.

Цікаво, що сама ідея створення снуда – аж ніяк не нова. Свого часу були модними шапки-труби, їх можна було побачити на подіумах вісімдесятих. Сьогодні ж черга сучасних модниць віддати данину шарфу-снуду. Він може бути теплим, легким, виконаним з хутра, мати різну довжину та ширину, зігрівати або просто довершувати ваш образ.

У чому популярність снуда?

Справа в тому, що такий шарф трубу можна носити не тільки в холодну пору року, але і навесні та влітку, в цьому випадку ви просто вибираєте легкий матеріал для його виготовлення. З його допомогою можна наголосити на своєму образі і, змінюючи шарфи-снуди, створити відразу кілька варіантів комплектів – для роботи, для відпочинку з друзями та для романтичного побачення. Таким чином, заощаджуючи на придбанні нового одягу, але експериментуючи з використанням різних снудів , можна оживити свій гардероб і створює свій неповторний образ.

Пік популярності даного елемента одягу припадав на 2017 рік, але й сьогодні цей теплий аксесуар дуже популярний серед споживачів.

Рекомендуємо купити снуди оптом тм Apex, так як ми були одними з перших, хто почав виробництво цього популярного зимового елементу одягу в місті Харків. У нашому магазині ви знайдете найпопулярніші, на сьогоднішній день, моделі.