Фільтр товарів
Ціна
35 грн240 грн
Категорії
Особливості
Колір

Снуди СНУДИ

Шарф-снуд часто називають шарф-хомут або шарф-труба, через те, що він не має початку і кінця, і в’яжуть його по колу. Закордонні дизайнери також називають його круговим шарфом або нескінченним, оскільки цей в’язаний аксесуар за своєю формою нагадує складене вісімкою коло або знак нескінченності.

Великий вибір снудів за вигідними цінами від торгової марки Apex

Практичний, теплий і красивий шарф-снуд сьогодні займає одне з почесних місць у гардеробі не тільки модниць, а й модників. А все завдяки його універсальності і тому, що одягнувши такий шарф-хомут на шию, ви можете перетворити свій повсякденний образ на ошатний і урочистий, тоді як класична модель цього аксесуара просто освіжить вашу звичну подобу.

Цікаво, що сама ідея створення снуда – аж ніяк не нова. Свого часу були модними шапки-труби, їх можна було побачити на подіумах вісімдесятих. Сьогодні ж черга сучасних модниць віддати данину шарфу-снуду. Він може бути теплим, легким, виконаним з хутра, мати різну довжину та ширину, зігрівати або просто довершувати ваш образ.

У чому популярність снуда?

Справа в тому, що такий шарф трубу можна носити не тільки в холодну пору року, але і навесні та влітку, в цьому випадку ви просто вибираєте легкий матеріал для його виготовлення. З його допомогою можна наголосити на своєму образі і, змінюючи шарфи-снуди, створити відразу кілька варіантів комплектів – для роботи, для відпочинку з друзями та для романтичного побачення. Таким чином, заощаджуючи на придбанні нового одягу, але експериментуючи з використанням різних снудів , можна оживити свій гардероб і створює свій неповторний образ.

Пік популярності даного елемента одягу припадав на 2017 рік, але й сьогодні цей теплий аксесуар дуже популярний серед споживачів.

Рекомендуємо купити снуди оптом тм Apex, так як ми були одними з перших, хто почав виробництво цього популярного зимового елементу одягу в місті Харків. У нашому магазині ви знайдете найпопулярніші, на сьогоднішній день, моделі.